Sinds de uitbraak van de coronaviruspandemie is het concept reizen veel veranderd; met rode zones, maskers, quarantaines... We hebben ons allemaal moeten aanpassen en sommige van onze gewoontes moeten herzien in het licht van deze ongekende crisis. Rustig en veilig op vakantie gaan blijft echter mogelijk dankzij HomeExchange. HomeExchange is veel eenvoudiger dan je denkt en de ideale oplossing om momenteel op reis te gaan: dankzij HomeExchange kan je veilig en lokaal reizen met je gezin en geniet je van een zeer flexibel annuleringsbeleid dat geen financiële kosten met zich meebrengt. Klinkt goed, toch?

Ontdek HomeExchange

De mogelijkheid om te annuleren zonder geld te verliezen

Annuleringen zijn zeer flexibel bij HomeExchange, wat een belangrijk voordeel is in het licht van de huidige onzekerheid. Er vindt geen financiële transactie plaats tussen de leden bij het afsluiten van een ruil, dus als je annuleert, verlies je geen geld.

Communicatie is de fundamentele basis voor elke huizenruil. Het is dan ook erg belangrijk om de situatie met je gastgezin of gasten te bespreken en ze op de hoogte te houden. Een goede communicatie tussen HomeExchange-leden draagt bij aan een klimaat van vertrouwen en sereniteit in deze onzekere tijden.

Wat de GuestPoints betreft, zijn we van mening dat noch het gastgezin noch de gasten gestraft mogen worden als ze een reis moeten annuleren door overmacht. Daarom zal HomeExchange de GuestPoints (terug)geven aan zowel de gastheer/-vrouw als de gast, op voorwaarde dat de annulering van de uitwisseling onvermijdelijk is en als onvoorspelbaar wordt beschouwd door COVID-19.

Als je meer informatie wil over het beheer van GuestPoints in het geval van een crisis, klik dan hier.

Echte garanties voor een zorgeloze vakantie!

HomeExchange zorgt ervoor dat je uitwisselingen veilig zijn en dat je vakantie geslaagd is. Met het jaarlijkse lidmaatschap staat HomeExchange voor je klaar bij onverwachte situaties die je als gastgezin of als gast kan ervaren.

Om eventuele problemen in verband met mogelijke schade te voorkomen, betaalt elk lid een waarborgsom die indien nodig als schadevergoeding zal dienen.

Ons team voor ledenondersteuning is beschikbaar om al je specifieke vragen te beantwoorden en 92% van onze leden zijn zeer tevreden met deze service.

“Franck heeft mij geholpen met een kwaliteitsvolle, gepersonaliseerde opvolging, zeldzaam in vele afdelingen en organisaties in deze sector. HomeExchange geeft om haar klanten en we hopen dat het bedrijf nog lang zal bestaan."
Kristina heeft uitstekende service geboden en reageerde snel. Daarom beveel ik HomeExchange aan iedereen aan.”
- Julien en Anita
“Ik kreeg een zeer snelle reactie van Ana en het is geweldig om te zien dat het bedrijf om je geeft. Daaruit is voor mij gebleken dat HomeExchange een zeer serieuze en bekwame organisatie is. Ik sta ervan versteld. Bedankt allemaal!”
- Zoubida

Je kan dus met een gerust hart op huizenruil gaan dankzij de garanties van HomeExchange. Je vindt alle garanties in verband met COVID-19 hier.

Geniet van een huis of appartement, alleen voor jou

HomeExchange gaat over het zich thuis voelen... zonder thuis te zijn! Dankzij HomeExchange heb je de mogelijkheid om op vakantie te gaan in een "echt" huis, met een ziel, cachet, authentieke decoraties, geschiedenis ... Je hoeft geen ruimte te delen en je bent de enige bewoner tijdens je verblijf, dus je vermijdt een intense stroom aan mensen, het komen en gaan dat je kan aantreffen in hotels of bij kortetermijnverhuur.

In deze enigszins delicate periode, waarin de openbare ruimte een plek is geworden om te vermijden, is het prettig om je thuis te voelen, zonder dat je je zorgen hoeft te maken. Omdat de huizen voor en na het vertrek worden schoongemaakt volgens de hygiënische voorschriften, kan je met een gerust hart op reis gaan en genieten van je vakantie.

Ja, het is mogelijk om last minute te reizen!

Terwijl sommigen graag de tijd nemen om uitwisselingen te plannen (bestemmingen, plaatsen om te bezoeken), laten anderen zich graag verrassen en besluiten ze, in een opwelling, in te pakken!

Wat dacht je van een weekendje weg of een uitstapje tijdens de schoolvakantie? Het is nu het moment om HomeExchange uit te proberen! De landschappen en regio's in je eigen land zijn zo divers, dat je onvermijdelijk zal vinden wat je zoekt, of het nu gaat om een ontspannende of een outdoorvakantie.

Dit jaar heeft een groot deel van de HomeExchange-leden besloten om hun thuisland te ontdekken en onbekende regio's te verkennen op uitjes die vaak op het laatste moment werden georganiseerd!

Het was ook een kans voor sommige van onze leden om hun eigen regio's te herontdekken door dicht bij huis te blijven!

“Weer een mooie huizenruil, op minder dan 2 uur van mijn huis.
Wenduine.
Een uitwisseling zoals wij het graag hebben: warm, attent, discreet; een huis dat klaar staat om ons te verwelkomen. We willen graag contact houden. Bedankt R. en L. ”
- Janete

Op huizenruil gaan om goedkoop te reizen

De wereld rondreizen, nieuwe landschappen ontdekken, nieuwe ervaringen opdoen, nieuwe mensen ontmoeten... of gewoon reizen... daar droomt iedereen van!

Maar reizen is niet altijd vanzelfsprekend. Vervoer, accommodatie, maaltijden, activiteiten, de lijst om iedereen te plezieren en om een onvergetelijke vakantie te beleven kan soms lang zijn!

Het goede nieuws is dat er veel tips zijn om goedkoper te reizen, en een HomeExchange-lidmaatschap is daar één van!

Voor slechts €149 per jaar (soms de prijs van één enkele hotelovernachting voor twee) heb je de mogelijkheid om onbeperkt op huizenruil te gaan! Dit is een groot pluspunt, zeker als je met je gezin reist. Dit komt overeen met een besparing van 80% op je gemiddelde vakantiebudget, waardoor je verder van huis kan reizen en langer kan blijven!

Met het geld dat je uitspaart aan accommodatie kan je andere kosten dekken of leuke activiteiten doen! Met al deze kleine tips is reizen niet langer een ontoegankelijke luxe.

Reis met HomeExchange